Bussning för vipparm Bild 1

  • Bussning för vipparm 1
  • Bussning för vipparm 2
Bussning för vipparm - Bild 3

Bussning för vipparm

Fabrikat: 65

S.315035

Vikt: 0.01kg
Bussning för vipparm
Inre Ø mm: 18.1mm
Motormodell
Visa Produktspecifikationer
Visa Passar För Visa OEM-Artikelnummer
Produktspecifikationer

Specifikationer

Bussning för vipparm
Inre Ø mm: 18.1mm
Motormodell
Sparex
erp_barcode_128
S.315035
erp_barcode_ean13
5045163150358
Inre Ø mm
18.1
Overall length mm
13.8
Smörjningshål
Ja
Tariff Code
8409990090
Varumärke
Sparex
Väggens tjocklek mm
1.45
Yttre Ø mm
21
Passar För Märke/Modell

Passar För Märke/Modell

Deutz Fahr
AGRICULTURAL TRACTOR: - 06 SERIES, 5506, 6806, AGRICULTURAL TRACTOR: - AGROCOMPACT SERIES, AGROCOMPACT 3.30 V/F, AGROCOMPACT 3.50 S, AGROCOMPACT 3.50 V/F, AGROCOMPACT 3.70 V/F, AGROCOMPACT 3.90 F, AGROCOMPACT 3.90 S, AGRICULTURAL TRACTOR: - AGROPLUS SERIES, AGROPLUS 60, AGROPLUS 70, AGROPLUS 80, AGRICULTURAL TRACTOR: - D06 SERIES, D 2506, D 3006, D 4006, D 4506, D 5006, D 5206, D 5506, D 6006, D 6206, D 6806, D 7006, D 7206, D 7506, D 9006, AGRICULTURAL TRACTOR: - D07 SERIES, D 2807, D 3607, D 4007, D 4507, D 4807, D 5207, D 6007, D 6207, D 6507, D 6807, D 6907, D 7007, D 7207, D 7807, AGRICULTURAL TRACTOR: - DX3 SERIES, DX3.10SC, DX3.10VC, DX3.10VF, DX3.30SC, DX3.30VC, DX3.30VF, DX3.50S, DX3.50SC, DX3.50VC, DX3.50VF, DX3.60SC, DX3.60VC, DX3.65SC, DX3.65VC, DX3.70SC, DX3.70VC, DX3.70VF, DX3.75VC, DX3.80SC, DX3.90F, DX3.90S, DX3.90SC, DX3.90VC, AGRICULTURAL TRACTOR: - INTRAC SERIES, INTRAC 2002, INTRAC 2003, INTRAC 2004, INTRAC 2005, INTRAC 2006, INTRAC 6.30, AGRICULTURAL TRACTOR: - DX4 SERIES, DX4.10, DX4.11, DX4.17, DX4.30, DX4.31, AGRICULTURAL TRACTOR: - AGROPRIMA SERIES, AGROPRIMA 4.31, AGROPRIMA 4.36, AGROPRIMA 6.06, AGROPRIMA 6.16, AGRICULTURAL TRACTOR: - AGROLUX SERIES, AGROLUX 60, AGROLUX 70, AGROLUX 80, AGRICULTURAL TRACTOR: - AGROSTAR SERIES, AGROSTAR 6.08, AGROSTAR 6.11, AGROSTAR 6.28, AGRICULTURAL TRACTOR: - AGROXTRA SERIES, AGROXTRA 3.57, AGROXTRA 4.07, AGROXTRA 4.17, AGROXTRA 6.07, AGROXTRA 6.17, AGRICULTURAL TRACTOR: - DX SERIES, DX 110, DX 120, DX 3500, DX 36, DX 3700, DX 3900, DX 50, DX 55, DX 80, DX 85, DX 86, DX 90, DX 92, AGRICULTURAL TRACTOR: - DX6 SERIES, DX6.06, DX6.10, DX6.30
Case IHCase IH AGRICULTURAL TRACTOR: - JXU SERIESAGRICULTURAL TRACTOR: - JXU SERIESCase IHCase IH JX1070UJX1070UDeutz FahrDeutz Fahr AGRICULTURAL TRACTOR: - 06 SERIESAGRICULTURAL TRACTOR: - 06 SERIESDeutz FahrDeutz Fahr 55065506Deutz FahrDeutz Fahr 68066806Deutz FahrDeutz Fahr AGRICULTURAL TRACTOR: - AGROCOMPACT SERIESAGRICULTURAL TRACTOR: - AGROCOMPACT SERIESDeutz FahrDeutz Fahr AGROCOMPACT 3.30 V/FAGROCOMPACT 3.30 V/FDeutz FahrDeutz Fahr AGROCOMPACT 3.50 SAGROCOMPACT 3.50 SDeutz FahrDeutz Fahr AGROCOMPACT 3.50 V/FAGROCOMPACT 3.50 V/FDeutz FahrDeutz Fahr AGROCOMPACT 3.70 V/FAGROCOMPACT 3.70 V/FDeutz FahrDeutz Fahr AGROCOMPACT 3.90 FAGROCOMPACT 3.90 FDeutz FahrDeutz Fahr AGROCOMPACT 3.90 SAGROCOMPACT 3.90 SDeutz FahrDeutz Fahr AGRICULTURAL TRACTOR: - AGROPLUS SERIESAGRICULTURAL TRACTOR: - AGROPLUS SERIESDeutz FahrDeutz Fahr AGROPLUS 60AGROPLUS 60Deutz FahrDeutz Fahr AGROPLUS 70AGROPLUS 70Deutz FahrDeutz Fahr AGROPLUS 80AGROPLUS 80Deutz FahrDeutz Fahr AGRICULTURAL TRACTOR: - D06 SERIESAGRICULTURAL TRACTOR: - D06 SERIESDeutz FahrDeutz Fahr D 2506D 2506Deutz FahrDeutz Fahr D 3006D 3006Deutz FahrDeutz Fahr D 4006D 4006Deutz FahrDeutz Fahr D 4506D 4506Deutz FahrDeutz Fahr D 5006D 5006Deutz FahrDeutz Fahr D 5206D 5206Deutz FahrDeutz Fahr D 5506D 5506Deutz FahrDeutz Fahr D 6006D 6006Deutz FahrDeutz Fahr D 6206D 6206Deutz FahrDeutz Fahr D 6806D 6806Deutz FahrDeutz Fahr D 7006D 7006Deutz FahrDeutz Fahr D 7206D 7206Deutz FahrDeutz Fahr D 7506D 7506Deutz FahrDeutz Fahr D 9006D 9006Deutz FahrDeutz Fahr AGRICULTURAL TRACTOR: - D07 SERIESAGRICULTURAL TRACTOR: - D07 SERIESDeutz FahrDeutz Fahr D 2807D 2807Deutz FahrDeutz Fahr D 3607D 3607Deutz FahrDeutz Fahr D 4007D 4007Deutz FahrDeutz Fahr D 4507D 4507Deutz FahrDeutz Fahr D 4807D 4807Deutz FahrDeutz Fahr D 5207D 5207Deutz FahrDeutz Fahr D 6007D 6007Deutz FahrDeutz Fahr D 6207D 6207Deutz FahrDeutz Fahr D 6507D 6507Deutz FahrDeutz Fahr D 6807D 6807Deutz FahrDeutz Fahr D 6907D 6907Deutz FahrDeutz Fahr D 7007D 7007Deutz FahrDeutz Fahr D 7207D 7207Deutz FahrDeutz Fahr D 7807D 7807Deutz FahrDeutz Fahr AGRICULTURAL TRACTOR: - DX3 SERIESAGRICULTURAL TRACTOR: - DX3 SERIESDeutz FahrDeutz Fahr DX3.10SCDX3.10SCDeutz FahrDeutz Fahr DX3.10VCDX3.10VCDeutz FahrDeutz Fahr DX3.10VFDX3.10VFDeutz FahrDeutz Fahr DX3.30SCDX3.30SCDeutz FahrDeutz Fahr DX3.30VCDX3.30VCDeutz FahrDeutz Fahr DX3.30VFDX3.30VFDeutz FahrDeutz Fahr DX3.50SDX3.50SDeutz FahrDeutz Fahr DX3.50SCDX3.50SCDeutz FahrDeutz Fahr DX3.50VCDX3.50VCDeutz FahrDeutz Fahr DX3.50VFDX3.50VFDeutz FahrDeutz Fahr DX3.60SCDX3.60SCDeutz FahrDeutz Fahr DX3.60VCDX3.60VCDeutz FahrDeutz Fahr DX3.65SCDX3.65SCDeutz FahrDeutz Fahr DX3.65VCDX3.65VCDeutz FahrDeutz Fahr DX3.70SCDX3.70SCDeutz FahrDeutz Fahr DX3.70VCDX3.70VCDeutz FahrDeutz Fahr DX3.70VFDX3.70VFDeutz FahrDeutz Fahr DX3.75VCDX3.75VCDeutz FahrDeutz Fahr DX3.80SCDX3.80SCDeutz FahrDeutz Fahr DX3.90FDX3.90FDeutz FahrDeutz Fahr DX3.90SDX3.90SDeutz FahrDeutz Fahr DX3.90SCDX3.90SCDeutz FahrDeutz Fahr DX3.90VCDX3.90VCDeutz FahrDeutz Fahr AGRICULTURAL TRACTOR: - INTRAC SERIESAGRICULTURAL TRACTOR: - INTRAC SERIESDeutz FahrDeutz Fahr INTRAC 2002INTRAC 2002Deutz FahrDeutz Fahr INTRAC 2003INTRAC 2003Deutz FahrDeutz Fahr INTRAC 2004INTRAC 2004Deutz FahrDeutz Fahr INTRAC 2005INTRAC 2005Deutz FahrDeutz Fahr INTRAC 2006INTRAC 2006Deutz FahrDeutz Fahr INTRAC 6.30INTRAC 6.30Deutz FahrDeutz Fahr AGRICULTURAL TRACTOR: - DX4 SERIESAGRICULTURAL TRACTOR: - DX4 SERIESDeutz FahrDeutz Fahr DX4.10DX4.10Deutz FahrDeutz Fahr DX4.11DX4.11Deutz FahrDeutz Fahr DX4.17DX4.17Deutz FahrDeutz Fahr DX4.30DX4.30Deutz FahrDeutz Fahr DX4.31DX4.31Deutz FahrDeutz Fahr AGRICULTURAL TRACTOR: - AGROPRIMA SERIESAGRICULTURAL TRACTOR: - AGROPRIMA SERIESDeutz FahrDeutz Fahr AGROPRIMA 4.31AGROPRIMA 4.31Deutz FahrDeutz Fahr AGROPRIMA 4.36AGROPRIMA 4.36Deutz FahrDeutz Fahr AGROPRIMA 6.06AGROPRIMA 6.06Deutz FahrDeutz Fahr AGROPRIMA 6.16AGROPRIMA 6.16Deutz FahrDeutz Fahr AGRICULTURAL TRACTOR: - AGROLUX SERIESAGRICULTURAL TRACTOR: - AGROLUX SERIESDeutz FahrDeutz Fahr AGROLUX 60AGROLUX 60Deutz FahrDeutz Fahr AGROLUX 70AGROLUX 70Deutz FahrDeutz Fahr AGROLUX 80AGROLUX 80Deutz FahrDeutz Fahr AGRICULTURAL TRACTOR: - AGROSTAR SERIESAGRICULTURAL TRACTOR: - AGROSTAR SERIESDeutz FahrDeutz Fahr AGROSTAR 6.08AGROSTAR 6.08Deutz FahrDeutz Fahr AGROSTAR 6.11AGROSTAR 6.11Deutz FahrDeutz Fahr AGROSTAR 6.28AGROSTAR 6.28Deutz FahrDeutz Fahr AGRICULTURAL TRACTOR: - AGROXTRA SERIESAGRICULTURAL TRACTOR: - AGROXTRA SERIESDeutz FahrDeutz Fahr AGROXTRA 3.57AGROXTRA 3.57Deutz FahrDeutz Fahr AGROXTRA 4.07AGROXTRA 4.07Deutz FahrDeutz Fahr AGROXTRA 4.17AGROXTRA 4.17Deutz FahrDeutz Fahr AGROXTRA 6.07AGROXTRA 6.07Deutz FahrDeutz Fahr AGROXTRA 6.17AGROXTRA 6.17Deutz FahrDeutz Fahr AGRICULTURAL TRACTOR: - DX SERIESAGRICULTURAL TRACTOR: - DX SERIESDeutz FahrDeutz Fahr DX 110DX 110Deutz FahrDeutz Fahr DX 120DX 120Deutz FahrDeutz Fahr DX 3500DX 3500Deutz FahrDeutz Fahr DX 36DX 36Deutz FahrDeutz Fahr DX 3700DX 3700Deutz FahrDeutz Fahr DX 3900DX 3900Deutz FahrDeutz Fahr DX 50DX 50Deutz FahrDeutz Fahr DX 55DX 55Deutz FahrDeutz Fahr DX 80DX 80Deutz FahrDeutz Fahr DX 85DX 85Deutz FahrDeutz Fahr DX 86DX 86Deutz FahrDeutz Fahr DX 90DX 90Deutz FahrDeutz Fahr DX 92DX 92Deutz FahrDeutz Fahr AGRICULTURAL TRACTOR: - DX6 SERIESAGRICULTURAL TRACTOR: - DX6 SERIESDeutz FahrDeutz Fahr DX6.06DX6.06Deutz FahrDeutz Fahr DX6.10DX6.10Deutz FahrDeutz Fahr DX6.30DX6.30
OEM-artikelnummer

OEM-Artikelnummer

Deutz Fahr
02237661, 02238022, 02230851
Fendt
F100002237661
Katalogsidor

Katalogsidor